Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Öksürük Nasıl Geçer ?

Son dönemlerde pandemi etkileriyle de bağlantılı olarak artış gösteren rahatsızlıkların başlarında olan öksürük bulunmaktadır. Bu durumda dolayısıyla bizim tarafımızdan bazı sorgulamaları akla getiriyor bunlardan bir kaçını sayacak olursak ;


Çocuklarda öksürük nasıl geçer ?

Öksürüğe ne iyi gelir ?

Balgamlı öksürük nasıl geçer ?

Kuru öksürüğe ne iyi gelir ? vb.


Yaşanan ve ortaya çıkan bu durumların bazı yan etkileri de tabi ki oluyor, boğazda gıcıklanma, boğaz tahriş belirtileri ile kendini gösterir ve gerçekten ilgilenilmezse sağlığımız için ciddi problemlere neden olabilir.

Asıl sorumuza geçmeden önce şunu tanımlama ihtiyacı hissettim. 


Öksürük nedir ve amacı nedir ?

Öksürük, esasında akciğerleri mekanik, kimyasal ve termal etkenlere karşı koruyan karmaşık refleks bir olaydır ve bu yönüyle solunum sisteminin savunma mekanizmalarından biridir. Amacı, yabancı maddelerin hava yollarına girmesini önlemek, bunların ve havayollarındaki salgıların dışarı atılmalarını sağlamaktadır. Bu işlem yapılırken de vücudumuzda çeşitli etkileri görülebilir.


Şimdi gelelim blog konumuz olan sorumuza,


Öksürük nasıl geçer ?

Sizi yeni bir dost ile tanıştıracağım, gelin bu dostumuzu birlikte tanıyalım ve hem öksürük nasıl geçer sorusuna cevap vermiş, hem de doğanın gücünü gücümüze katmış olalım.
My Guard kendini seven ve sağlığını önemseyen herkes için geliştirilmiş, tamamen doğal bir gıda takviyesidir. İçeriğinde yer alan ve tıbbi kullanım için özel olarak yetiştirilen kekik, ardıç, karabaş, zencefil, nane yağı ile c vitamininin içerdiği fitokimyasallar ve antioksidanlar sayesinde hayat kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.


Güçlü bir bağışıklık sistemi ve zindeliğe yardımcı olarak kullanabileceğiniz My Guard şurup metropol yaşam tarzı, stres, hava kirliliği, düzensiz beslenme ve benzeri nedenlerle vücudumuzda oluşan serbest radikallerle savaşmayı destekleyici güçlü antioksidanlar içermektedir.


My Guard Bitkisel Şurup, uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda Naturin Nutraceutical laboratuvarlarında  antioksidan değerleri, etkinliği ve sistemik toksisitesi Üniversite ve sanayi ortak çalışmaları kapsamında geliştirilen bir üründür.


My Guard Şurup ve içerisinde kullanılan hammaddeler Naturin bünyesinde bulunan laboratuvarlarda, 41 farklı çeşit fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlere tabi tutularak kontrollü ve güvenilir GMP koşullarına uygun şekilde üretilmiştir. Naturin laboratuvarlarında sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirme prensipleri ile Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları devam etmektedir. Naturin Laboratuvarlarında bulunan HPLC, GC-MS, UV spektrofotometre cihazları ile eser miktardaki etken madde tayinleri gerçekleştirilmektedir. Yapılan etken madde analizleri Arge ekibi tarafından değerlendirilerek, daha etkili ürün içerikleri için sürekli araştırmalar ve yeni çalışmalar yapılmaktadır.


Eğer blog yazımı okuduğunda kafan karışırsa Öksürük Nasıl Geçer videomu izle :)
İşte tüm bu nedenlerden dolayı hepimiz My Guard Bitkisel Şurubu yanımızda bulundurmalıyız. Böylece düzenli My Guard kullanımında hem öksürükten kurtulacak hem de bağışıklık sistemimizi ayakta tutacak bir güce kavuşmuş olacağız.


My Guard ı kullandığınız anda farkı en temelden hissedeceksiniz, bunun için de sizinle nasıl kullanılması gerektiğini paylaşmak istiyorum.